1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Firma Profili

VARMAK İNŞAAT

 

Çağdaş bir toplum için sosyal sorumluluk projeleri üretmeyi amaç edinen Varmak İnşaat, 1989 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Gölcük depreminden önce Burhaniye’de ilk zemin etütlü ve hazır betonlu, birinci tip konutlar ve siteler inşa ederek, bölgesinde öncü konumuna gelmiştir.

İnşaat sektörünün gerektirdiği her türlü teknoloji ve donanım ve yetişmiş insan kaynağına sahip olan Varmak İnşaat; proje hazırlama, zemin etüdü, hazır beton ve imalatını gerçekleştirdiği dış cephe kaplama gibi her türlü inşaat tekniklerine sahiptir. Bu teknoloji ve alt yapısıyla inşasını üstlenerek kısa sürede tamamlanan Burhaniye Adliye Lojmanları Sitesi, Adalet Bakanlığı tarafından örnek proje olarak seçilmiştir. Yüksek inşaat kalitesiyle, binlerce konut ve tatil siteleri inşa eden Varmak İnşaat, bölge insanının güvenini ve itibarını kazanmıştır.

Gelecek nesillere yaşanabilir alanlar bırakabilmek için, yeşili ve sahili korumayı kendine görev edinen Varmak İnşaat, ikinci tip konutlar yapmak yerine, bu güne kadar yılın on iki ayı kullanılan birinci tip konutlar inşa etmiştir. Yine toplumsal sorumluluk projeleri kapsamında engelli bireylerin kaliteli eğitim görmesini sağlamak amacıyla denize sıfır ve yüzme havuzlu, 20 dönüm arazi üzerine Ören Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni kurdu. Fizik tedaviden zihinsel gelişime kadar, birçok branşta uzman kadrolarla hizmet veren kurumda, halen 150 fiziksel ve engelli öğrenci eğitim görmektedir. Varmak inşaat bu merkezin faaliyetlerini yürütebilmesi için kendi öz kaynaklarından faydalanmaktadır.

Yine sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kazandığını, Burhaniye’ye yatıran Varmak İnşaat, Burhaniye’nin giyim ihtiyacını karşılamak üzere, Burhaniye Girişim A.Ş. (BUGİ) adında büyük bir mağaza kurarak Burhaniye’ye birçok markayı kazandırdı.

Körfez bölgesinde binlerce inşaat yaparak herkesin güvenini kazanmış, VARMAK İNŞAAT sosyal sorumluluk projeleri kapsamında dev bir proje geliştirdi.

Hayal ötesi bir sağlık merkezi…

 

YAŞAM TERMAL TATİL KÖYÜ

Varmak İnşaat güvencesiyle, Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin motiflerini ve kültürünü oryantalist bir konsepte yansıtan Yaşam Termal Tatil Köyü; güzellik merkezi, rehabilitasyon merkezi, spor merkezi, SPA merkezi, aquapark, futbol, voleybol ve basketbol sahaları, squash, tenis kortları, mini hayvanat bahçesi, binicilik tesisleri, Türk hamamı, Fin hamamı, sağlık üniteleri, termal havuzlar, çamur banyoları, bay-bayan ve karışık olmak üzere toplam 5 adet termal havuzu, açık ve kapalı yüzme havuzları, oyun ve eğlence salonları, buz pisti, bowling ve sinema salonları, kral dairesi ve toplam 5 ayrı konsepte 135 adet daire ile her katı bir yıldızı ifade eden 5 katlı 5 yıldızlı Yaşam Termal Tatil Köyü, Körfez Bölgesinin göz kamaştıran projesidir.

Her yönüyle ayrıcalıklı bu dev projeyi daha da ayrıcalıklı ve değerli kılan, sahip olduğu içilebilir eşsiz termal kaplıca su kaynağıdır. Romatizmal hastalıklardan, genel sağlık sorunlarına ve güçlendirme tedavilerine kadar pek çok hastalığa şifadır. Bakım, onarım ve donanım endişesi taşımadan, herkese ve her keseye uygun fiyatlar ile satın alınabilecek T.C tapulu devre mülkler, tercihe göre bir ay veya tam yıl olarak kullanabileceği gibi, kiraya da verebilecek şekildedir. En önemlisi de nesiller boyu torunlarına miras olarak bırakabilecek bir yatırım olmasıdır. Varmak İnşaat şirketi bu dev yatırımı hayata geçirmenin gururunu ve onurunu yaşamaktadır.

Rehabilitasyon Merkezi

Image 1 5 yıldızlı Yaşam Termal Tatil Köyü bir ilki daha gerçekleştirerek fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezini bünyesine katıyor. Donanımlı bir hastaneden farksız rehabilitasyon merkezi ile sağlığınız güvende olacak. Yaşam Termal Tatil Köyüne adımınızı attığınız ilk andan itibaren, uzman hekimleriniz gerekli muayene ve tetkiklerinizi yaparak sağlığınıza en uygun kaplıca suyu tedavi programını belirleyecekler.

Devamını oku...

Güzellik Merkezi

Image 2 Başka bir yeniliğe daha imza atan Yaşam Termal Tatil Köyü; tam donanımlı güzellik merkezi kuruyor. Bay ve bayanlar için kuaför bölümü, masaj bölümü, cilt bakım bölümü, zayıflama bölümü, iğneli epilasyon, sauna, duş, jakuzi ve spor salonu gibi çok amaçlı üniteleri hizmetinize sunuyor.

Devamını oku...

Spa Merkezi

Image 3 SPA merkezinde; bay ve bayanlar için özel termal havuzlar, hamamlar, çamur banyoları, saunalar ve Fin hamamları yer alırken karma olarak termal havuz, sauna ve hamamların yanı sıra sadece aileye özel termal havuz ve hamamlarla Yaşam Termal Tatil Köyü bir ilki gerçekleştiriyor.

Devamını oku...

Spor Aktiviteleri

Image 4 Bir tatil köyünden beklenenden fazlası burada yer alıyor. Kapalı ve açık spor merkezleri, basketbol, voleybol, squash, fitness, futbol, tenis sahaları, mini hayvanat bahçesi, bisiklet yolları, oyun ve eğlence salonları, sinema salonu, tsunami havuzları, girdap havuzları, çocuk havuzları ve donanımlı kaydırakları, yetişkin havuzları, çocukların vazgeçilmez eğlence parkları ile eksiksiz düşünülmüş bir mega yerleşim alanı.

Devamını oku...

Kongre Merkezleri

Image 5 Ege ve Körfez Bölgesinin en büyük ihtiyacı uluslararası bir kongre merkezidir. Yaşam Termal Tatil Köyü bu ihtiyacı karşılamak için; ortalama 2200 m² alan tahsis ederek dev bir kongre merkezi yapmıştır. Binlerce insanın katılabileceği ve farklı mekânlarda birçok toplantıların yapılabileceği nitelikli kongre salonları aynı anda birçok organizasyona ev sahipliği yapabilecek ileri teknolojiyle donatılmıştır. Bu maksatla tasarlanan Yaşam Termal Tatil Köyü kongre merkezi; ulusal ve uluslararası kongre turizmine bölgede öncülük yapmaya hazır…

 

Devamını oku...
 • Rehabilitasyon Merkezi

  Rehabilitasyon Merkezi

 • Güzellik Merkezi

  Güzellik Merkezi

 • Spa Merkezi

  Spa Merkezi

 • Spor Aktiviteleri

  Spor Aktiviteleri

 • Kongre Merkezleri

  Kongre Merkezleri

Previous
Sonraki